Vyberte jazyk: SK | EN

Katedra špeciálnej pedagogiky

Katedra špeciálnej pedagogiky vznikla 1.1.1999. Zriadenie samostatnej katedry súviselo s postupným otváraním študijných špecializácií zo špeciálnej pedagogiky. V súčasnosti je pedagogicko-vedeckým pracoviskom, ktoré má pevné miesto v štruktúre katedier fakulty.

Home / Novinky / ICSW Europe Social Summit Progress and Social Welfare Moscow 2017

ICSW Europe Social Summit Progress and Social Welfare Moscow 2017

Vážené kolegyne a kolegovia,

dovoľujeme si Vám predložiť ponuku zúčastniť sa summitu ICSW Europe Social Summit Progress and Social Welfare Moscow 2017, ktorý sa bude konať v dňoch 18. 5. - 19. 5. 2017 v Moskve. 
Témou summitu budú otázky základnej sociálnej ochrany, politických opatrení v oblasti soc. zabezpečenia, stratégie rozširovania a pokrytia sociálneho zabezpečenia vo vzťahu k ohrozeným skupinám obyvateľstva; možnosti skvalitnenia života a vzdelávania v cieľových skupách - osoby so zdravotným postihnutím, staršia generácia, výchova detí s postihnutím, emigranti, nezamestnanosť, ...

Účasť na summite odborníkov z Európy, vrátane odborníkov z eurázijskej oblasti poskytne príležitosť definovať strategické regionálne smery rozvoja sociálnej ochrany obyvateľstva v medzinárodnom kontexte. 


Viac informácií o summite  ICSW Europe Social Summit Progress and Social Welfare Moscow 2017 nájdete na webovej stránke 
www.prohuman.sk/socialna-praca/icsw-europe-social-summit-progress-and-social-welfare-moscow-2017


Copyright 1999 - 2018 © Katedra špeciálnej pedagogiky | Všetky práva vyhradené

Hore created by